Spisak prevoznika za organizovani prevoz radnika u uslovima vanrednog stanja

prevoznici vanredno stanje

Objavljeni su kontakti 210 prevoznika iz 102 grada i opštine u Srbiji kojima privrednici mogu da se jave i organizuju vanlinijski prevoz radnika u uslovima vanrednog stanja.

Privredna Komora Srbije upućuje privrednike da u direktnom kontaktu sa prevoznicima na komercijalnoj osnovi ugovore vanlinijski prevoz. 

Takođe, PKS apeluje na sve prevoznike da u ovim uslovima ne povećavaju cene prevoza obzirom na situaciju u kojoj se nalazi cela privreda. 

SPISAK PREVOZNIKA 
Naziv prevoznikaMestoE-mail adresa
Molprevoz DOO ADAAdamolprev1@gmail.com
MAR-TRANS DOOAleksinacmartrans@gmail.com
Dojčinović travel dooAleksinacdojcinovic@gmail.com
JATP ALIBUNARAlibunarjatpalibunar09@gmail.com
DOO APATINTRANSApatinniksa.apatintrans@gmail.com
AUTO KODEKSArandjelovacppautokodeks@gmail.com
FAMILY TOURS PRAranđelovacfamilytours@mts.rs
KM Tours dooAranđelovackmtours.ar@gmail.com
KM Tours dooAranđelovackmtours.ar@gmail.com
KM Tours dooAranđelovackmtours.ar@gmail.com
LEKA PREVOZAriljelekatura@yahoo.com 
LEKA PREVOZAriljelekatura@yahoo.com
Leka prevoz dooAriljelekaturs@yahoo
Leka prevoz dooAriljelekaturs@yahoo
Mini Travel Josip Ervin Val Pr.Backa Palankajozikabp@hotmail.com
Mini Travel Josip Ervin Val Pr.Backa Palankajozikabp@hotmail.com
DOO MINI II BAČKA PALANKABačka Palankamini2doo@gmail.com
DOO MINI II BAČKA PALANKABačka Palankamini2doo@gmail.com
DUNAVPREVOZ DOOBačka Palankadunavprevoz@gmail.com
Star busBačka Palankastarbus966@gmail.com
Grand Group DOOBačka Palankainfo@grandgroup.co.rs
Automotoklub Bačka Topola Bačka Topolazeljko.autom@gmail.com
Automotoklub Bačka Topola Bačka Topolazeljko.autom@gmail.com
JP SuboticaTransBački Vinogradii.prlja@gmail.com
RAKETA A B  DOO Bajina Baštaraketaab@mts.rs
JP SuboticaTransBajmoki.prlja@gmail.com
Bečaj prevozBečejbojan.djurovic@becejprevoz.com
Bečaj prevozBečejbojan.djurovic@becejprevoz.com
Kosta TodorovićBela Crkvakostatodorovic.952@gmail.com
Kosta TodorovićBela Crkvakostatodorovic.952@gmail.com
GSPBeogradgoran.vidovic@gsp.co.rs
LastaBeogradzoran.sarac@lasta.rs
TEATOURSBeogradprevozbgd@gmail.com
TEATOURSBeogradprevozbgd@gmail.com
R&V KOMERCBeogradrvkomerc@kombi-prevoz-putnika.com
Supernova TravelBeogradprevoz@supernovatravel.rs
AdamovicBeograd
TOURISMOBeograd
MINORD TRANSBeograd
Gea TravelBeogradgea@eunet.rs
Gea TravelBeogradgea@eunet.rs
GD Tamnava Trans dooBeogradtamnavatrans@yahoo.com
GD Tamnava Trans dooBeogradtamnavatrans@yahoo.com
Beobus City 2015Beogradbeobuscity2015@yahoo.com
Beobus City 2015Beogradbeobuscity2015@yahoo.com
Beobus City 2015Beogradbeobuscity2015@yahoo.com
PEXON TEAMBeogradpredragmaric@pexonteam.rs
PEXON TEAMBeogradpredragmaric@pexonteam.rs
PEXON TEAMBeogradpredragmaric@pexonteam.rs
Terra Travel Beogradinfo@terratravel.rs 
Arriva LitasBeograddusan.krstic@arriva.rs
ALONSO TRADE d.o.o.Beograd alonsobgd@gmail.com
AUTO KODEKSBeogradppautokodeks@gmail.com
Lekon d.o.o.Beogradlekondoo@gmail.com
FUDEKS dooBeograds.draca@fudeks.rs
LUI TRAVELBeogradmickoluitravel@yahoo.com
Presto Beogradprestobeograd@gmail.com
Presto Beogradprestobeograd@gmail.com
Presto Beogradprestobeograd@gmail.com
Glob Metropoliten ToursBeogradtransfers@metropoliten.com
Glob Metropoliten ToursBeogradtransfers@metropoliten.com
Transprodukt bus prevozBeograddivac@transprodukt.rs
Transprodukt bus prevozBeograddivac@transprodukt.rs
Transprodukt bus prevozBeograddivac@transprodukt.rs
Steelman dooBeogradsteelmanbelgrade@gmail.com
KNEŽEVIĆ-TRANS DOOBeogradknezevic_trans@mts.rs
ĆURDIĆ DOOBeogradcurdicdragan@yahoo.com
ĆURDIĆ DOOBeogradcurdicdragan@yahoo.com
BAMIRON BGBeogradbamironbg@gmail.com
BAMIRON BGBeogradbamironbg@gmail.com
Auto prevoz AlisaBeograd
LIMUZIN SERVIS ” EXCLUSIVE”Beogradoffice@exclusiv.rs
LIMUZIN SERVIS ” EXCLUSIVE”Beogradoffice@exclusiv.rs
B&B LINEA DOOBeogradbblinaebus@gmail.com
B&B LINEA DOOBeogradbblinaebus@gmail.com
SERBIA TRAVEL SERVICESBeogradoffice@serbiatravelservices.com
SERBIA TRAVEL SERVICESBeogradoffice@serbiatravelservices.com
TAGOMA DOOBeogradtagoma.beograd@gmail.com
TAGOMA DOOBeogradtagoma.beograd@gmail.com
Dumeco dooBeogradapdumeco@yahoo.com
Dumeco dooBeogradapdumeco@yahoo.com
Dumeco dooBeogradapdumeco@yahoo.com
UNA TOURS BUSBeogradunatours.rezervacije@gmail.com
UNA TOURS BUSBeogradunatours.rezervacije@gmail.com
Flixabus dooBeogradinfo@flixabus.com
Jumbo TravelBeogradmiroslav@jumbo.rs
Jumbo TravelBeogradtransfer@jumbo.rs
Jumbo TravelBeogradtransfer@jumbo.rs
Royal TransfersBeogradoffice@royaltransfers.rs
Royal TransfersBeogradoffice@royaltransfers.rs
Smile Solution d.o.o.Beogradsmilebgtours@gmail.com
Smile Solution d.o.o.Beogradsmilebgtours@gmail.com
Smile Solution d.o.o.Beogradsmilebgtours@gmail.com
SAGA TRANS D.O.O.Beogradsagatrans.doo@gmail.com
SAGA TRANS D.O.O.Beogradsagatrans.doo@gmail.com
ATS UNITED GROUP DOOBeogradbooking@transfer.rs 
ATS UNITED GROUP DOOBeogradbooking@transfer.rs 
ATS UNITED GROUP DOOBeogradbooking@transfer.rs 
OMNIBUS DOOBeogradomnibus@verat.net
OMNIBUS DOOBeogradomnibus@verat.net
VITOSPRINT Beogradvito@vitosprint-prevoz.com
VITOSPRINT Beogradvito@vitosprint-prevoz.com
Traveler dooBeogradbus@traveler.rs
Traveler dooBeogradbus@traveler.rs
OMNIBUS TRAVEL D.O.OBeograd info@omnibustravel.rs
OMNIBUS TRAVEL D.O.OBeograd info@omnibustravel.rs
SKIPPER TRAVEL d.o.o.Beogradaleksandar.vrac@skippertravel.rs
SKIPPER TRAVEL d.o.o.Beogradaleksandar.vrac@skippertravel.rs
C&LC-GROUP d.o.o.Beogradsasabajovic0@gmail.com
C&LC-GROUP d.o.o.Beogradsasabajovic0@gmail.com
Srdjan Stakovic pr Beogradsrdjan.stankovic001@gmail.com
UNACOP D.O.O.Beogradunacop90@gmail.com
UNACOP D.O.O.Beogradunacop90@gmail.com
UNACOP D.O.O.Beogradunacop90@gmail.com
Royal TransfersBeogradoffice@royaltransfers.rs
Royal TransfersBeogradoffice@royaltransfers.rs
SAGA TRANS D.O.O.Beogradsagatrans.doo@gmail.com
SAGA TRANS D.O.O.Beogradsagatrans.doo@gmail.com
RASTO TOURSBeogradrastobg@gmail.com
JP SuboticaTransBikovoi.prlja@gmail.com
JUGOTRANS DOO BOBIŠTEBobištejugotrans@gmail.com
Barbadosbus dooBoljevci – Zemunbarbadosbus@gmail.com 
Barbadosbus dooBoljevci – Zemunbarbadosbus@gmail.com 
Barbadosbus dooBoljevci – Zemunbarbadosbus@gmail.com 
Bor travel DOO Boroffice@bortravel.net
PREDUZEĆE TASE TOURS OD SELO RAJČILOVCI BOSILEGRADBosilegrad
MITIĆ PREVOZ DOO BRATMILOVCEBratmilovcemiticprevoz@outlook.com
MITIĆ PREVOZ DOO BRATMILOVCEBratmilovcemiticprevoz@outlook.com
MAXHARI 2015 DOO BUJANOVACBujanovacmaxhari2015@hotmail.com
PUTOKAZ DOO CRVENKACrvenkaivanicputokaz@gmail.com
PUTOKAZ DOO CRVENKACrvenkaivanicputokaz@gmail.com
AutoprevozČačakdusica.stevanovic@kavim-serbia.rs
Matović tours dooČačakagencija@matovic.rs
Jugman travelČačakjugmantravel@mts.rs
Doo MM Gold Travel AgencyČačakmmgoldta@gmail.com
GAGA PREVOZ DOO Čajetinagagaprevoz@mts.rs
JP SuboticaTransčantaviri.prlja@gmail.com
Euro-Magnet doo Ćićevacmagnet@ptt.rs
Euro-Magnet doo Ćićevacmagnet@ptt.rs
GLOBUS DOO Popovnjak Despotovacglobusdoo@hotmail.com
GLOBUS DOO Popovnjak Despotovacglobusdoo@hotmail.com
GORAN DOO DOBROTIN- LESKOVACDobrotingoran.prevozdoo@gmail.com
GORAN DOO DOBROTIN- LESKOVACDobrotingoran.prevozdoo@gmail.com
JP SuboticaTransĐurđini.prlja@gmail.com
AutoprevozGornji Milanovacdusica.stevanovic@kavim-serbia.rs
IVKO PREVOZGrdelicaivkoprevoz@yahoo.com
IN TRAVEL & TRANSPORT dooInđijaintravel2016@gmail.com
ŠIMA TOURS DOOIvanjicasimaturs@gmail.com
Zoran Raisen Jagodinazoran@zoranraisen.rs
Sk Vanlinijski prevoz putnika I robe Pr Kostic SasaKaravukovoskprevoz@gmail.com
Sk Vanlinijski prevoz putnika I robe Pr Kostic SasaKaravukovoskprevoz@gmail.com
PR Zoran PašićKikindapromet@mts.rs
PR Zoran PašićKikindapromet@mts.rs
PR Zoran PašićKikindapromet@mts.rs
JP Autoprevoz Kikindadusanmarkovljev@yahoo.com
Auto Popović Kosjerićpopovicnemanja44@gmail.com, info@minibusprevoz.com
Auto Popović Kosjerićpopovicnemanja44@gmail.com, info@minibusprevoz.com
Stevanović Turs DooKostolacautoprevoznik.stevanovic@gmail.com
Stevanović Turs DooKostolacautoprevoznik.stevanovic@gmail.com
Stevanović Turs DooKostolacautoprevoznik.stevanovic@gmail.com
BATO I SINKovačicabata_sajn@yahoo.com
AUTO KODEKSKovinppautokodeks@gmail.com
Vulović transportKragujevacoffice@vulovictransport.com
Vulović transportKragujevacoffice@vulovictransport.com
InterbusKragujevac interbuskg@gmail.com
Arriva LitasKragujevacdusan.krstic@arriva.rs
AUTO KODEKSKragujevacppautokodeks@gmail.com
KimcoKragujevacvasiljevicmarina86@gmail.com
SPES TRAVEL DOOKragujevacspestravel@hotmail.com
SPES TRAVEL DOOKragujevacspestravel@hotmail.com
SPES TRAVEL DOOKragujevacspestravel@hotmail.com
Kragujexpress d.o.oKragujevackragujbus@gmail.com
Proda tursKragujevac prodaturs@yahoo.com  
Proda tursKragujevac prodaturs@yahoo.com  
AutoprevozKraljevodusica.stevanovic@kavim-serbia.rs
Nenad comercKraljevonenadcomerc@mts.rs
Pub InternacionalKraljevopubinternacionalkv@gmail.com
Kondor prevoz dooKraljevokondortravel@yahoo.com
Petrović travelKraljevopetrovictravel@gmail.com 
BEST KOMERC BUS DOOKraljevobestkomerc69@gmail.com
Mihajlo tursKrčedinmiroslavserbezija@yahoo.com
Mihajlo tursKrčedinmiroslavserbezija@yahoo.com
Jugoprevoz Kruševacmomirovic.predrag82@gmail.com; jugoprevozfinansije@gmail.com
Jugoprevoz Kruševacmomirovic.predrag82@gmail.com; jugoprevozfinansije@gmail.com
EurocompassKruševaceurocompasdoo@gmail.com
km tursKruševackmturist@mts.rs
km tursKruševackmturist@mts.rs
DOO ŠLJIVIĆKulasljivic@live.com
Titelprevoz dooKula titelprevoz@gmail.com
Titelprevoz dooKula titelprevoz@gmail.com
Continental tursKula Malo Crnićecontinentalturs@yahoo.com
FRENKI-KOMERC DOO ZAGUŽANELeskovacbane.frenki@gmail.com
DOO KANIS LESKOVACLeskovacnikolakanis@live.com
SIMPLON DOO LESKOVACLeskovacsimplonleskovac@gmail.com, milan.simplon@gmail.com
Raketa Loznicaraketaab@mts.rs
Raketa Loznicaraketaab@mts.rs
Raketa Loznicaraketaab@mts.rs
Raketa Loznicaraketaab@mts.rs
Nikolić prevoz DOO Negotindoonikolicprevoz@gmail.com
Moto Boem DOO Negotinmotoboemtrans@hotmail.com
Niš ekspres ADNišntasic@nis-ekspres.rs
Niš ekspres ADNišmilomir.r@nis-ekspres.rs
Niš ekspres ADNišstevan.dimitrijevic@nis-ekspres.rs
Niš ekspres ADNišntasic@nis-ekspres.rs
Niš ekspres ADNišntasic@nis-ekspres.rs
Arriva LitasNišdusan.krstic@arriva.rs
Maestro travelNišputovanja@maestrotravel.rs
Maestro travelNišputovanja@maestrotravel.rs
WIN TRAVELNišwintraveldoo@gmail.com
WIN TRAVELNišwintraveldoo@gmail.com
ADIONA VOYAGES D.O.ONišadionavoyages@gmail.com
ADIONA VOYAGES D.O.ONišadionavoyages@gmail.com
EUROTURSNišinfo@euroturs.rs 
D.O.O.  MIKI & MIKI NISNišmikiimikinis@gmail.com
Line prevoz NišNišmiodrag@lineprevoz.rs
DOO MIKI & MIKI NISNišmikimikinis@gmail.com
OLIMPYC T&C DOONiš milos.strbac@barcino.travel
Enka PutničkaNovi Kneževac – Kanjižaenka-putnicki@eunet.rs
Enka PutničkaNovi Kneževac – Kanjižaenka-putnicki@eunet.rs
Sandžak transNovi Pazardusica.stevanovic@kavim-serbia.rs
Pejić Turs dooNovi Pazarinfo@pejictours.rs
DelontransNovi Pazarfarelukac@gmail.com
Kimmel dooNovi Pazarkimmeltours@gmail.com
Ozlem turistička agencijaNovi Pazarozlemtours@yahoo.com
Aurora toursNovi Pazarauroratoursnp@gmail.com
Ogi toursNovi Sadogi.turs@gmail.com
Ogi toursNovi Sadogi.turs@gmail.com
Ogi toursNovi Sadogi.turs@gmail.com
General TransportNovi Saddjurko@generaltransport.rs
JGSP Novi SadNovi Sadvranicd@gspns.rs, dragan.skrbic@gspns.rs, ajdinovicm@gspns.rs
DMG-TRAVEL PLUS DOONovi Saddmgtravelplusdoo@gmail.com
Sloga MNM 021 TransportiNovi Sadslogamnm@gmail.com
VS zelić tours dooNovi Sadzelicnedeljko2016@gmail.com
DALY AMERICA DOO Novi Saddalyamericadoo@yahoo.com
DALY AMERICA DOO Novi Saddalyamericadoo@yahoo.com
FENIKS GiZ dooNovi Sadgoran.feniksgiz@gmail.com
FENIKS GiZ dooNovi Sadgoran.feniksgiz@gmail.com
Magelan corporation dooNovi Saddragan@magelan.rs
SAVOCA CARGO Novi Sadsavocacargo@gmail.com
INTEGRAL TRAVELNovi Sadautobusiintegral@gmail.com
GRAND TT DOONovi Sadgrandtt@grandtours.rs
Vanlinijski prevoz Tihomir Radojkovic PRNovi Sadtihiprevoz@gmail.com
KING LINE DOONovi Sadkingline021@gmail.com
KING LINE DOONovi Sadkingline021@gmail.com
trans-jugObrenovacoffice@trans-jug.com
trans-jugObrenovacoffice@trans-jug.com
trans-jugObrenovacoffice@trans-jug.com
RADOJEVIC TOURS DOOObrenovacradojevictoursobr@gmail.com 
RADOJEVIC TOURS DOOObrenovacradojevictoursobr@gmail.com 
Ćira Lux Tours d.o.o.Obrenovacnikolaciric@ymail.com
Solaris ToursOdžacisolaris.tours@gmail.com 
Kragujexpres Opornica Kragujevackragujbus@gmail.com
Vanlinijski prevoz putnika Dragan TasicOpovodragantasich@yahoo.com
Z&J TRADEPadinazemenjan@gmail.com
Z&J TRADEPadinazemenjan@gmail.com
ATP PančevoPančevokabinet@jkpatppa.rs
ATP PančevoPančevokabinet@jkpatppa.rs
ATP PančevoPančevokabinet@jkpatppa.rs
STAR CITY EXPRESSPančevosredojevicrade@gmail.com
STAR CITY EXPRESSPančevosredojevicrade@gmail.com
STAR CITY EXPRESSPančevosredojevicrade@gmail.com
STAR CITY EXPRESSPančevosredojevicrade@gmail.com
STAR CITY EXPRESSPančevosredojevicrade@gmail.com
VPP “Miroslav Mladenovski” PRPančevoofficemikiprevoz@gmail.com, miroslav.miki013@gmail.com
VPP “Miroslav Mladenovski” PRPančevoofficemikiprevoz@gmail.com, miroslav.miki013@gmail.com
Euro lineParaćin office@eurolin.rs
AUTO KODEKSPetrovac na Mlavippautokodeks@gmail.com
MAXA-TOURS DOO PIROTPirotmaxatourspi@gmail.com
AUTO KODEKSPirotppautokodeks@gmail.com
BLENDA TOURS DOO PIROTPirotpirotblendatours@gmail.com 
Prevoznička Radnja Kandić PrevozPlavnakandicnatasa74@yahoo.com
Prevoznička Radnja Kandić PrevozPlavnakandicnatasa74@yahoo.com
Prevoznička Radnja Kandić PrevozPlavnakandicnatasa74@yahoo.com
Arriva LitasPožarevacdusan.krstic@arriva.rs
DAB BRAT DOOPožegadaba79@mts.rs
DAB BRAT DOOPožegadaba79@mts.rs
MIMOZA Preševo
AUTOPREVOZ-JANJUŠEVIĆ AD PRIBOJPRIBOJjanjusevicvinko@gmail.com
ES-TOURS DOO Pribojespriboj@ptt.rs 
SPECTRA VISION DOO PROKUPLJEProkupljeoffice@spectravision.rs
AutoprevozRaška
MASTER BUS AUTO KODEKSRumappautokodeks@gmail.com
Severtrans DOO SentaSentasevertrans.as@gmail.com
BN Travel dooSmederevooffice@bntravel.rs
BN Travel dooSmederevooffice@bntravel.rs
KOLOVIĆ EXPRES SOMBORSomborkolovicexpres@gmail.com
EURO-LINE PEKEZ DOO SOMBORSombortaeurolinepekez@gmail.com
EURO-LINE PEKEZ DOO SOMBORSombortaeurolinepekez@gmail.com
SEVERTRANS SOMBOR ADSomborsevertrans.sombor@gmail.com, goran@severtrans.rs
Sirmiumbus dooSremska Mitrovicasirmiumbus@mts.rs
MAJA MANOJLOVIĆ PR LIMO SERVISSremski Karlovcibaronprevoz@yahoo.com
MAJA MANOJLOVIĆ PR LIMO SERVISSremski Karlovcibaronprevoz@yahoo.com
MAJA MANOJLOVIĆ PR LIMO SERVISSremski Karlovcibaronprevoz@yahoo.com
MAJA MANOJLOVIĆ PR LIMO SERVISSremski Karlovcibaronprevoz@yahoo.com
Sutravel trans DOOSuboticapeja076@gmail.com
Sutravel trans DOOSuboticapeja076@gmail.com
Sutravel trans DOOSuboticapeja076@gmail.com
JP SuboticaTransSuboticai.prlja@gmail.com
NAISTURS Inc DOOSvrljignaisturs@gmail.com 
Mačva ExpresŠabacsinisamacvaexpres@gmail.com
Mačva ExpresŠabacsinisamacvaexpres@gmail.com
Mačva ExpresŠabacsinisamacvaexpres@gmail.com
Mačva ExpresŠabacsinisamacvaexpres@gmail.com
DUGAŠabacboskoduga@gmail.com
DUGAŠabacboskoduga@gmail.com
DUGAŠabacboskoduga@gmail.com
ŠidexpresŠidsidexpres@ptt.rs
Autoprevoz PećinciŠimanovciautoprevoz-pecinci@mts.rs
JP SuboticaTransTavankuti.prlja@gmail.com
GUMI TRANS D.O.O.Temerin
TP Bakos TransTornjoštpbakostrans@gmail.com
TP Bakos TransTornjoštpbakostrans@gmail.com
Bobivit dooTrstenik bobivit.gmb@gmail.com
Bobivit dooTrstenik bobivit.gmb@gmail.com
Bobivit OkruglicaTrstenikbobivit.gmb@gmail.com
Bobivit OkruglicaTrstenikbobivit.gmb@gmail.com
Zeko-Tours DooTrstenikzeko.tours.ts@gmail.com
Zeko-Tours DooTrstenikzeko.tours.ts@gmail.com
BEČEJ PREVOZUžiceoffice@becejprevoz.com
DOO ZLATAN PREVOZ UŽICEUžicezlatanprevoz@gmail.com
GAGA TURSUžicegagaprevoz@mts.rs
ČOLE TURSUžicecoletoursuzice@hotmail.com
ČOLE TURSUžicecoletoursuzice@hotmail.com
EvropabusValjevozoran@europabus.rs
EvropabusValjevozoran@europabus.rs
LastaValjevoradisav.tomic@lasta.rs
LastaValjevoradisav.tomic@lasta.rs
LastaValjevoradisav.tomic@lasta.rs
LastaValjevoradisav.tomic@lasta.rs
LastaValjevoradisav.tomic@lasta.rs
AS toursVeternikastours.ns@gmail.com
AS toursVeternikastours.ns@gmail.com
DRAGAN VUKANAC PR  PREVOZ PUTNIKA VUČKO TOURSVeternikvuckotours10@gmail.com
DRAGAN VUKANAC PR  PREVOZ PUTNIKA VUČKO TOURSVeternikvuckotours10@gmail.com
Charter BusVeternikcharterbusns@gmail.com
Netta STAR tours Veterniknedeljkotomicns@gmail.com
ŠEVIĆ TOURSVladimircisevicturs@gmail.com
ŠEVIĆ TOURSVladimircisevicturs@gmail.com
ŠEVIĆ TOURSVladimircisevicturs@gmail.com
Spidi Travel dooVladimircispiditravel015@gmail.com
Autoprevoznik Joksimović Bratislav pr. KrnuleVladimircijoksimovicbus@gmail.com
Autoprevoznik Joksimović Bratislav pr. KrnuleVladimircijoksimovicbus@gmail.com
STP SIGMA TRANS DOO VLASOTINCEVlasotincesigmatransvlasotince@gmail.com
KAVIM-JEDINSTVO DOO VRANJEVranjegoran.stojanovic@kavim-serbia.rs
VR-TOURS DOO VRANJEVranjevrtoursss@gmail.com
ASTON DOO VRANJEVranjeastonvranje@gmail.com
IVICA TRAJKOVIĆ PRVranjeivicasum0@gmail.com
GRMI TURS.ŽR DOOVrbasgrmiturs@gmail.com
ALENIK SDNVršacalenik.ta@gmail.com
ALENIK SDNVršacalenik.ta@gmail.com
STUPVršacdragan.amizic@stup.rs
Sky Ristić doo Zaječarsautsky12@yahoo.com
Sky Ristić doo Zaječarsautsky12@yahoo.com
Sky Ristić doo Zaječarsautsky12@yahoo.com
Sky Ristić doo Zaječarsautsky12@yahoo.com
Mat TradeZrenjaninoffice@mattrade.co.rs
Agencija FarkašZrenjaninagencijafarkas@gmail.com
Agencija FarkašZrenjaninagencijafarkas@gmail.com
NetbusZrenjaninmiroslav.zelen@gmail.com
GOD Export-Import DooZrenjaninsagot_zr@yahoo.com
Saobraćaj ŽabaljŽabaljnemanja.lekic@saobracajzabalj.com
Saobraćaj ŽabaljŽabaljnemanja.lekic@saobracajzabalj.com
JP SuboticaTransŽedniki.prlja@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *